דיקור סיני לדכאון מתח וחרדה

תופעה אשר הולכת וגדלה בחברה המודרנית.כיום מרבית הפניות לקליניקה הן ממטופלים אשר סובלים מדיכאון מתח וחרדה.

לרפואה הסינית ידע של אלפי שנים והצלחות מוכחות בתחום.גם אתם יכולים למצוא פיתרון.פנו עוד היום 0522906828 או לחץ כאן 

     אפשר לצאת מדיכאון והרפואה הסינית מסייעת בכך על ידי:

  • שחרור אנדורפינים המביאים לשיפור במצב הרוח
  • עלייה באנרגיה וויטליות
  • הרגעת הגוף והנפש
  • מטופלים מתארים בלימה של רגשות שליליים
  • מביאה לאיזון ללא תופעות לוואי ושימוש בתרופות קשות


מה מאפיין דיכאון מתח וחרדה?

דיכאון מתח וחרדה מאופיינים על ידי סימפטומים פיזיקליים ופסיכולוגיים,אשר עלולים להשפיע על פעילותינו היומיומית.אנשים אשר נוטים לסבול מהפרעות מתח דיכאון וחרדה,לעיתים יפתחו בנוסף הפרעות שינה,בכי בלתי נשלט,התקפי פאניקה,דאגה,לחץ,בעיות זיכרון,חוסר ריכוז,כאבי גוף,בעיות עיכול,וחוסר עניין בפעילות חברתית אשר בעבר שאבו ממנה הנאה,במקרים קיצוניים אנשים עלולים להפוך חסרי אונים וחסרי תיקווה .

מהו ההבדל בין הטיפול הסיני למערבי?

בדרך כלל הנוטים לסבול מהתופעות הנ"ל יטופלו ע"י תרופות נוגדות דיכאון,או לחלופין טיפולים פסיכותרפיים.לכמחצית מן האנשים טיפולים אלה לא עוזרים.

לעומת זאת,הרפואה הסינית המסורתית לא מכירה בדיכאון מתח וחרדה כמחלה כללית ,אלא מגמתה היא להתמקד בסימפטומים המלווים את האדם,שכן כל פרט מציג תמונה שונה,ולטפל גם בהם בנוסף לטיפול השורשי,שכן לעיתים אדם סובל מדיכאון,אך מה שהכי מציק לו כרגע זה הכאב ראש המלווה אותו מאז הדיכאון,לכן נרצה לפטור את אותו אדם גם מהסימפטומים השונים המלווים אותו.

הדיקור הסיני מוכח מחקרית

על פי מחקר מקיף שנערך בארצות הברית ,בו נבדקו נשים מבוגרות אשר סבלו מדיכאון ,נמצא כי לאחר כ-12 טיפולים דיווחו 70% מהנשים על ירידה של כ-50% מהסימפטומים אשר ליוו אותן.

לרפואה הסינית יכולת מופלאה לאזן בין גוף ונפש,ומנסיוני עם מטופלי דיכאון מתח וחרדה התוצאות כל פעם מפתיעות מחדש ומגלות לי שוב שוב מה רב כוחה של רפואה עתיקה וחכמה זו.

האם דיקור סיני באמת עובד ? 

בהחלט כן. יש לציין שדיקור סיני זוכה להוקרה ויישום נרחב ביותר במוסדות רפואיים ומהווה נדבך נרחב למחקר מדעי יוקרתי בארץ ובעולם. רופאי בתי חולים וקופות חולים מעודדים וממליצים לחולים להיעזר בטיפולים מהרפואה הסינית.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  אנא התייעצו  עימי בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור. 

התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כל הזכויות שמורות © רווית אוליאל מומחית ברפואה סינית|רפואה יפנית

לפרטים והזמנת טיפול