דיקור סיני ללחץ דם

מחלה ותופעה שכיחה בעולם המערבי,הנקראת גם ה"רוצח השקט".

מרבית האנשים המגיעים כיום לרופא,מגיעים בעקבות עלייה בלחץ דם כתלונה עיקרית,כאשר במרבית המקרים הם לוקים בסימפטומים רבים הנובעים מעלייה בלחץ הדם,כגון-כאב ראש,סחרחורות,טיניטוס,לחץ ומתח,הפרעות ראייה ועוד..

כיום למטופלים רבים המגיעים לקליניקה יש הסטוריה רפואית של בעיית לחץ דם או בעיות לב.

חשוב מאוד להתייחס לתופעה כבר בתחילת הטיפול,רב המטופלים נוטלים תרופות על מנת לאזן את לחץ הדם,אך יש להבין כי נטילת התרופות לא פותרת את הבעיה השורשית.

שלא כמו בלחץ דם נמוך,אנשים עם לחץ דם גבוה ערים לתופעה ומסוגלים לדווח עליה.מטופלים רבים בעלי לחץ דם נמוך לא מודעים למצבם ולעיתים רחוקות מסוגלים להצביע על הבעיה.

שני מחקרים אשר נערכו באוניברסיטת קליפורניה בשנת 2001 ו 2012 הוכיחו בוודאות כי לדיקור סיני יעילות מוכחת בהורדת לחץ דם והקלה בסימפטומים הנלווים למחלה.

כמו כן ,התרופות אשר נלקחות להורדת לחץ דם ידועות בגרימת תופעות לוואי מרובות כגון-סחרחורות,כאבי ראש,עייפות והפרעות שינה,ירידה בחשק המיני,שיעול ועוד..

בעזרת סידרת טיפולים ישאף המטפל לאזן את כל מערכות הגוף ולהביא להורדה במינוני התרופות ולהורדת התלות של המטופל בתרופות ותופעות הלוואי שלהן.

יש לציין כי המועצה העולמית לבריאות -world health organization דיווחה כי כ 600 מליון אנשים מדווחים כסובלים מיתר לחץ דם,ואף המליצה על דיקור סיני כטיפול אפקטיבי ומונע.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  אנא התייעצו  עימי בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.

לפרטים והזמנת טיפול