דיקור סיני לעייפות והפרעות שינה

 

הדיקור הסיני הופך לפלטפורמה נפוצה בטיפול במגוון בעיות רפואיות,כולל טיפול בעייפות והפרעות שינה.הפרעות שינה למינהן,יכולות לבוא לידי ביטוי,בהתעוררויות תכופות במהלך הלילה,קושי להרדם,יקיצה מוקדמת מדי,חלומות הגורמים להפרעות שינה,שינה לא איכותית אשר מובילה לעייפות במהלך היום ועוד...

3 מתוך 4 אנשים יסבלו מהפרעות שינה במהלך חייהם,מרבית בעיות השינה נגרמות ממקור פסיכולוגי,אך ישנם יוצאי דופן כגון-בעיות שינה כתוצאה מהפסקות בנשימה,או מבעיות רפואיות כמו בעיות לב,אלרגיה ואסטמה,פיברומיאלגיה,אפילפסיה,הפרעות שינה כתוצאה מגלי חום בתקופת המנפאוז של האישה,תבניות רבות של בעיות שינה מתהוות כתוצאה מהרגלי חיים,בעיקר עבודה בלילות,ומתופעות לוואי של תרופות רבות.

רבים האנשים אשר שמעו על מישהו אשר הצליח להתגבר על התופעה בעזרת דיקור סיני,אך עדיין עולה חשש אצל אנשים להעזר ברפואה הסינית וזאת בעיקר בשל פחד ממחטים,אך מרבית האנשים אשר נעזרו בטיפולי דיקור סיני,יעידו כי נגרמת חוסר נוחות מועטה אם בכלל,כתוצאה מהחדרת המחטים הדקיקות הללו,מה גם שבדיקור היפני המחטים דקות עוד יותר והדיקור מתבצע באופן שטחי,כאשר במרבית הטיפולים,אין המטופל חש כלל בהחדרת המחט. אל לנו לשכוח את היתרון הרב של חוסר בתלות בתכשירים תרופתיים ותופעות הלוואי שלהם.

בניגוד לרפואה המערבית,בה כל סוגי האינסומניה (הפרעות שינה) יקבלו את אותו טיפול,הרפואה הסינית מחפשת אחר שורש הבעיה, מרבית המטופלים יציגו תבנית שונה ויקבלו טיפול שונה,בהתאם לתבנית והרפלקסים אשר זיהה המטפל,בהרבה מקרים אורח חייו של המטופל יזכה להתייחסות רבה במהלך הטיפול,ובתהליך עם המטפל,יסגל המטופל אורח חיים בריא ומאוזן יותר,כמו כן במרבית המקרים אני אוהבת להתאים פורמולה אישית של צמחי מרפא סיניים.

 אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  אנא התייעצו  עימי בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.

 

לפרטים והזמנת טיפול