דיאטה ותזונה נכונה

 

איך להוריד במשקל ולהישאר רזים עם דיקור סיני?

הדיקור הסיני נגזר מהרפואה הסינית,רפואה עתיקה ויעילה אשר היום כבר מקובלת ונגישה מאוד בעולם,ומטופלים רבים מוצאים בה את הפתרון לבעיה.

מתוך התייחסותה של רפואה זו לכל הגוף כמכלול אחד,ואבחנת הגוף לעומק,נגזר גם פתרון שורשי ויעיל לאורך זמן.

על פי מחקר גדול שנערך באוסטרליה-דיאטה בעזרת דיקור סיני היא יעילה ומהירה יותר מדיאטה אשר אינה משלבת דיקור.

במהלך הטיפול בדיקור הסיני יעלו רמות האנרגיה וכח הרצון של המטופל,תוך איזון תהליכים פנימיים והמרצת תהליך חילוף החומרים.

האם הדיקור הסיני יכול לעזור לי?

בעזרת הדיקור הסיני נאבחן את מקור העלייה במשקל-האם הבעיה היא נפשית,הורמונאלית,בעיה במערכת העיכול וחילוף חומרים,בעיה ביציאות,לידות...
ישנן סיבות רבות לעלייה במשקל וחשוב להתייחס לכולן ולשלב מספר טכניקות יעילות אשר יביאו את הגוף לאיזון ופעילות טובה, ויעזרו לו בתהליך הדיאטה וההורדה במשקל,לכן אצלנו חשוב להגיע לשורש הבעיה,לפתור אותה בעזרת שימוש בדיקור סיני, צמחי מרפא,אבחנה סינית ואבחנה יפנית,תזונה נכונה והרגלים חדשים, וכך למעשה התוצאה גם תחזיק מעמד לטווח הרחוק!

חשוב לזכור כי זהו תהליך,אין קסמים בדיאטה,אך הדיקור הסיני יעיל מאוד בשיפור של תהליכים בגוף,שיפור פעילות איברים שיצאו מאיזון, שיפור מצבים נפשיים,הפחתה בתשוקה למתוקים,ועידוד כח הרצון.מתוך כך עוזר מאוד הדיקור הסיני בתהליך הדיאטה וההרזיה,אך המטופל יצטרך לסגל לעצמו אורח חיים בריא יותר.

התוכנית לדיאטה והרזיה בטוחה לאורך זמן

תוכנית טובה להורדה במשקל,היא זו אשר משנה אצל המטופל תהליכים פיזיים ומחשבתיים.
חשובים מאוד התמיכה,הליווי,הייעוץ,העידוד לאורח חיים בריא בשילוב עם תזונה ופעילות גופנית אשר תתאים למטופל.חשוב שהתהליך יותאם אישית למטופל,משום שכך יוכל להתמיד ולשמר אותה לאורך זמן.במהלך הטיפול,למרות היעילות המוכחת של הדיקור הסיני בשינוי תהליכים בגוף,האצת חילוף החומרים והורדה במתחים נפשיים,יש לשלב צמחי מרפא שהם חלק מהותי ובלתי נפרד ברפואה הסינית,ולכן במרבית הפעמים תשולב פורמולה בהתאמה אישית למטופל.

מה משפר הדיקור הסיני במהלך תהליך ההרזיה?

~ אכילה אובססיבית-  הדיקור הסיני עוזר לנו לשלוט בתאווה למזון,אובססיית אכילה ותשוקה למתוקים.

חילוף חומרים ותהליכים אנרגטיים-הדיקור הסיני משפר את תהליך חילוף החומרים,את הצורך באכילה של מנות מזון גדולות      מדי,אכילה שלא מתוך רעב אמיתי,שיפור איזון בלוטת התריס,ואיזון רמות הסוכר בדם.

עיכול ומעי-הדיקור הסיני משפר את עבודת מערכת העיכול והמעי.הפחתה בתופעות של חומציות בקיבה,גזים,עצירות,מעי רגיז,בעיות עיכול,ספיגה יעילה יותר של ויטמינם ומינרלים מהתזונה.

~ניקוי רעלים-ככל שמצטברים רעלים רבים יותר בגוף,כך הסיכויים להשמנה והתפתחות מחלות גוברים.יש לתת דגש על ניקוי רעלים דרך שילוב של תזונה טבעית ונכונה, דיקור סיני ופורמולת צמחי מרפא מותאמת אישית.

~אפקט ההרגעה-לדיקור הסיני אפקט אסטרונומי על מצבים נפשיים כגון מתח חרדה דכאון ולחץ,הדיקור הסיני משחרר על פי מחקרים אנדורפינים בגוף אשר מביאים לרגיעה,שחרור,והמטופל לא צריך למצוא נחמה באכילה לא מתונה.

~שינה איכותית-ידוע כי שינה טובה ורצופה מסייעת מאוד לתהליך הדיאטה וההרזיה.

 

מחקרים מצביעים כי דיקור סיני משפיע על מערכת העצבים האוטונומית, ומשום כך מאיץ חילוף חומרים ומפחית תאבון.

מחקרים מצביעים כי דיקור סיני מסייע בהפחתת שומן בטני ונפיחות,נצפתה ירידה בהתגבשות שומן באזור הבטן.

מחקרים מצביעים כי הדיקור מסייע לתהליכים מטבוליים בגוף,הורדת רמות הגלוקוז בדם, ושיפור מטבוליזם הסוכר בגוף,לכן ישנן תוצאות טובות בטיפולי דיקור סיני לסוכרת.

כיום ישנן טכניקות טיפול רבות ומגוונות לעזרה בהרזיה ודיאטה,ולכן חשוב לא להאמין להבטחות שווא של תוספים וטיפולים מהירים,אשר במגע קסם יהפכו אתכם לרזים.השתדלו לא להזיק לגוף ולצור תלות בחומרים כימיים ומשלשלים למינהם,לאורך זמן יש בכך יותר נזק מתועלת!

הרפואה הסינית היא רפואה הוליסטית אשר גורמת לגוף לפעול למען עצמו ללא תלות בחומרים וללא תופעות לוואי, לכן התוצאות נשמרות לאורך זמן, כל מערכות הגוף מטופלות ומייחסים חשיבות לכל התהליכים אשר לוקחים חלק בגוף.  

נסו את הרפואה העתיקה והחכמה הזו אשר קיימת כבר אלפי שנים, ותבינו מדוע כל כך הרבה אנשים נעזרים בה לכל כך הרבה תופעות ומחלות של העידן המודרני.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  אנא התייעצו  עימי בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור. 

התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כל הזכויות שמורות © רווית אוליאל מומחית ברפואה סינית|רפואה יפנית