דיקור סיני לפריצת דיסק

פריצת דיסק נגרמת כאשר הגופים הספוגיים הבין-חולייתים נשחקים ממאמץ או בשל הרמת משאות כבדים בתנוחה לא מומלצת,כתוצאה משחיקה זו, חומר פנימי דמוי ג'ל הנמצא בדיסקים, עלול לפרוץ דרך החומר הקשיח החיצוני.תופעה זו כשלעצמה לאוו דווקא תגרום לתחושת כאב, ישנם אנשים רבים אשר לא מודעים כלל כי יש להם פריצת דיסק והם אף לא מדווחים על כל סימפטומי כאב.
הבעיות מתחילות להופיע כאשר החומר הבין-חולייתי מפעיל לחץ  על עצב שידרתי.
אז יכולות להתפתח תופעות כמו-
כאב, חוסר תחושה, חולשה, נימול באזורים אשר קשורים ספציפית לעצב המושפע, ועוד.

יש להבין כי פרוצדורה ניתוחית לא תמיד תיתן פיתרון קבוע למצב,חשוב להבין את מקור הבעיה ומדוע מתרחש התהליך הניווני בחוליות, ואף למנוע את ההתרחשות בדיסק אחר.

האם דיקור סיני יכול לעזור?

בתחום הרפואה המשלימה, הדיקור הסיני הולך וצובר פופולאריות עצומה, ובתחום האורטופדיה רושם הדיקור הסיני הצלחות רבות, בעיקר מעצם השפעתו הרבה על כאב, ועל הבאת המטופל למצב בו איכות חייו ותפקודו היומיומי משתפרים פלאים.

בדיקור הסיני נשתמש במחטים דקות עד בלתי מורגשות,ובשילוב של מגע צמחי מרפא וייעוץ תזונתי, נוביל את המטופל למימוש הפוטנציאל הבריאותי שלו.
במהלך הדיקור הסיני משתחררים אנדורפינים אשר מקלים על תחושות כאב וסימפטומים אחרים אשר נובעים מפריצת דיסק.
לדיקור הסיני השפעה רבה גם על הנפש והיום כבר מכירים בלחץ ומתח נפשי כאחד הגורמים לפריצת דיסק.
לדיקור הסיני אין תופעות לוואי כפי שיש למשככי הכאבים למיניהם , אשר עלולים לגרום לגירוי בקיבה ופגיעה בכבד.הכדורים עובדים על הקלה לזמן קצר ואילו ברפואה הסינית מסתכלים על הטווח הארוך, איך מביאים את המטופל למצב בו גופו מתנהג בצורה מאוזנת ומשופרת.

בעזרת הדיקור הסיני נעבור על הערוצים המושפעים מפריצת הדיסק, נאבחן אזורים חסומים,נביא לזרימה של דם וצ'י ונחזק את הגוף מבנית ופנימית.

סיפור מקרה מהקליניקה:

אבי, בן 63 ,הגיע אלי עם פריצת דיסק בחוליה L3-4,כאשר החלו כאבים חזקים ברגל שמאל עם נימולים והרדמויות של הרגל,הכאב הקשה מאוד על התפקוד היומיומי,אבי הזדקק למשככי כאבים רבים על מנת לתפקד בעבודה,ולבסוף בהמלצת הרופא המטפל נקבע לו תור לניתוח גב.הצורך בניתוח הלחיץ את אבי והוא החליט לנסות רפואה אלטרנטיבית הוא פנה לדיקור קוריאני ואחר כך ניסה גם כירופרקט ואוסתאופתיה,ולבסוף כאופציה אחרונה לפני הניתוח, ועם המלצה מחבר, הגיע אלי.
כבר לאחר הטיפול הראשון חש הקלה מסויימת, אך הכאבים שבו כעבור יומיים,לאחר הטיפול השני והשלישי ירדה רמת הכאב ב50%,בטיפול החמישי חלפו הכאבים והנימולים ברגל ונשארו מעט כאבים בכף הרגל ובנקודה אחת בגב,בטיפול השמיני התקשר אבי להודות לי ולהודיע שביטל את הניתוח.הרפואה הסינית מוכיחה לי כל פעם מחדש את עוצמתה ויכולתה לבצע שינויים משמעותיים בגוף,כל זאת כמובן תוך שימוש בכלים טבעיים וללא תופעות ללואי. 

לסיכום-לפני שאנו חושבים על פיתרון זמני וכיבוי שריפות של הרגע,נסו להקשיב לאיתותי הגוף ונסו פיתרון טבעי ולא ניתוחי.לא צריך לחיות עם הכאב! והדיקור הסיני נותן מענה שהוא טבעי ויעיל ומקובל בכל המוסדות הרפואיים הגדולים בעולם.

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  אנא התייעצו  עימי בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור. 

 

 התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כל הזכויות שמורות © רווית אוליאל מטפלת ברפואה סינית

 לפרטים והזמנת טיפול

בעיות מטופלות

טיפולים נוספים לכאב ואורטופדיה